sdf

Madagaskar 2- ONA

MadagaskarSkoro już napomknąłeś o Madagskarze 2, który miałaby oglądać nasza jeszcze nienarodzona córka, nie pozostawię tego tytułu bez komentarza. Otóż miałam niedosyt. Pomimo niewątpliwego hipopotamiego seksapilu, czarnych i anielskich charakterów, znanych i cenionych głosów polskiej elity dubbingu i nie tylko, zabrakło mi niewątpliwie: dobrej muzyki (ile można odgrzewać śmiałe wyginanie ciała) oraz morałów i prawd życiowych (które zwierzęta wyrażają najpełniej). Nie wiem dla kogo ta produkcja jest przeznaczona. Jeśli docelowym widzem mają być faktycznie dzieci to wypadałoby trochę urozmaicić scenariusz. Natomiast jeśli rodzice siedzący w kinie ze swoimi pociechami nie mają zasnąć, wypadałoby skorzystać z większej ilości aluzji, parodii współczesnych realiów i wszystkiego tego co pojawiło się bez wątpienia w pierwszej części Madagaskaru.

Moja ocena: 4,5/10

Brak komentarzy

Mam pytanie:Dlaczego uważasz że zabrakło w tym filmie dobrej muzyki…co prawda nie zmienili polskiej wersji ,,Wyginam śmiało ciało”ale…według mnie Hans Zimmer spisał się na medal…dziwi mnie troche że brakowało ci ”(…) morałów i prawd życiowych (które zwierzęta wyrażają najpełniej)…”Przecież w Madagaskarze 2 masz je na 100% i to aż cztery:

*Każdy jest jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy(Marty)
*Żyj tak żebyś potem niczego nie żałował…łap każdą chwie(Melman)
*Wygląd nie zawsze jest najważniejszy(Gloria)
*Grunt to rodzinka(Alex)
Nie chciałabym narzucać swojego zdania ale dam ci pare wskazówek:

1.Podczas oglądania wyłącz swoje emocje…spróbuj patrzeć jako dziecko
2.Posłuchaj piosenek,muzyki z filmu
3.Wrzuć na luz…cały ten ilm to jedna wielka parodia…a że kilka motywów było już w 1-tym lepiej… ta sama dawka humoru tylko że w innej sytuacji…:D

Ewa
March 26th, 2009 at 22:13

Powiedz co Ty sądzisz o filmie

Imię (wymagane)

Adres email (nie zostanie opublikowany) (wymagany)

Twoja strona www

Komentarz

Czy już czas na dobry film?